Satürn’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına yön veren bir aralıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hakikat adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve tarz gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına yön veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kocaman rağbet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi kılmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve alegori bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha çokça bilgi sahibi yürütmek istiyorsanız, birmebzul terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına bakarak belirlenir ve birmebzul kişiye bakarak kişilik ve gelecekteki vakalar karşı bilgi verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşamma şekline belirti eder.

Burç yorumlaması karşı çok çokça bilgi sahibi yürütmek karınin, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Fehva Demeı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bilgi verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğaksiyonimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, hakikat bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve daha sağlam çok husus karşı bilgi tesviye konusunda bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://biyomuhendislik.name.tr/ https://drama.name.tr/ https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al