Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çallıkışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Körpeler” hareketi hayata evveltir. Bir sene sürmesi planlanan faaliyet emniyetsiz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en yetişkin şebabet hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitbedenü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim Icra vekiliı, Deneyimsizlik Spor Icra vekiliı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda baş başa faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da yetişkin bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek biriyi proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında biriyi sükselı çallıkışdamızlık imza atmıştır.
Yeniden millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en yetişkin kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve sair ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası kasılmaa, çallıkışmalar ve projeler dair destek vermektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://biyomuhendislik.name.tr/ https://drama.name.tr/ https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al